Hakkımızda

TESLİMAT KOŞULLARI


Genel Teslimat Bilgileri: 
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1 (Bir) iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ketebe Kitap ve Dergi Yayıncılığı A.Ş / İstanbul’a uzaklığına göre de kargo şirketi ortalama 2 (İki) iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.ketebe.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (Otuz) iş günü bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Covid-19 sürecinde kargo firmalarının yoğunluğu nedeniyle kısmi gecikmeler yaşanabilmekte, ürünlerimiz kargo için hazırlanırken titiz paketleme aşamaları için yavaşlıklar söz konusu olabilmektedir. Yukarıda belirtilen teslimat süreleri normal şartlar altında geçerli olup, Covid-19 dönemi içerisinde yaşanacak gecikmelerin de sipariş verirken unutulmaması gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.