555.png (145 KB)

Eser Başvuruları

Yayımlanmasını istediğim bir kitabım var, ne yapmalıyım?

Eser başvurularınız için süreç ve bilgilendirme şu şekildedir;


  • Gönderdiğiniz dosya / eser bitmiş halde olmalıdır, fikir aşamasında ya da bir kısmı gönderilen dosyalar değerlendirme dışıdır.


  • Tüm dosya / eser başvuruları [email protected] e-posta adresine yapılmaktadır.  Elden teslim edilen dosyalar değerlendirme sürecine alınmayacaktır.


  • Telefon iletişimiyle veya yayınevinin sosyal medya hesaplarına veya çalışanlarının e-posta adreslerine, sosyal medya hesaplarına yapılan başvurular da dikkate alınmamaktadır.

  • Eserinizi gönderirken lütfen adınızın, soyadınızın, e-posta adresinizin ve telefon numaranızın da yazılı olduğu kısa bir özgeçmiş ekleyiniz. Dosyanızın bir veya iki A4 sayfasını geçmeyecek bir özetini e-postaya ekleyiniz.

  • Yayınevinin yoğunluk derecesine göre proje sahiplerine geri dönüş yapılır. Bu süre üç (3) ile altı (6) ayı bulabilir. Değerlendirmenin sonucunda dosya sahibine olumlu ya da olumsuz sadece e-posta yoluyla bilgi verilmektedir. Değerlendirme tamamlanmadan bilgi verilmemektedir.

  • Gönderdiniz eserler hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Editörler tarafından ön incelemesi yapılan eser ile ilgili düşünceler yayınevi tarafından netleştirilir. Yayınevine ulaştırılan dosyalar sadece editörlerce incelenmekte, kurum dışındaki kişilerle paylaşılmamaktadır.

  • Editör, yayın kurulu ve gerekli departman onaylarından sonra, yayınevimiz uygun gördüğü dosya veya projeler için sizi (eser sahibini) davet edecektir. Davet sonrasındaki ön görüşme neticesine göre telif, yayın süreci ve teknik düzenleme gibi konularda size daha ayrıntılı bilgi aktarılacaktır.

  • Değerlendirme neticesinin olumsuz olması durumunda güvenlik sebebiyle dosyalar imha edilmektedir. Dosya iadesi söz konusu değildir. Bu nedenle eser sahiplerinin çalışmalarının aslını mutlaka muhafaza etmeleri gerekmektedir.
Adınız Soyadınız :
E-posta Adresiniz :
İrtibat Numaranız :
Eser
Başvuru Formu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.